E pabesueshme, por ndodhii: Ja kë arriti ta arrestoj Policia e Kosovës (Pamje Ekskluzive)
Uncategorized — January 9, 2018 at 4:15 pm

E pabesueshme, por ndodhii: Ja kë arriti ta arrestoj Policia e Kosovës (Pamje Ekskluzive)

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili po kërkohej që 13 vjet nga të gjitha policitë e botës.Fjala është për shumë të kërkuarin Heset Salihaj nga qyteti i Shtimes,raporton Indeksonline.Ai është i akuzuar për tri vrasje dhe katër tentim vrasje të ndodhura në kohë dhe vende të ndryshme.
Burimet e Indeksonline brenda policisë kanë thënë se arrestimi i tij është bërë në fshatin Molopollc të Shtimes dhe se nuk është raportuar për ndonjë rezistencë gjatë prangosjes.
Salihaj, rreth të 40-tave, ka qenë në arrati që nga viti 2004 dhe për të njëjtin kishte raportuar Indeksonline në janar të këtij viti.
Kliko ne hapsiren e meposhtme dhe prit disa sekonda per tpar videon..