E paparë! Shqiptarja e vetme që ul mbathjet dhe heq sutjenat. Publikon në rrjet ‘zogun’
Show Biz — May 3, 2017 at 11:56 pm

E paparë! Shqiptarja e vetme që ul mbathjet dhe heq sutjenat. Publikon në rrjet ‘zogun’


Modelja Besa Istrefi është ndër modelet kosovare e cila tashmë realizion fotosesione të “nxehta” pa ndonjë hezitim.

Kësaj radhe modelja nga Mitrovica ka realizuar një foto në të cilin shfaqet nudo, me ç’rast ekspozon linjat e saj

Nuk është hera e parë që modelja provokon me poza të nxehta, por kjo foto është më seksi se kurrë e realizuara nga Istrefi/syri.net/