E tepron Kallashi, Publikon foto të reja krejt e zhveshur, por sidomos kjo video do ju çmend (Pamje)
Lajme — March 14, 2018 at 12:17 am

E tepron Kallashi, Publikon foto të reja krejt e zhveshur, por sidomos kjo video do ju çmend (Pamje)

Do ju heq Trurin: Befason Kallashi publikon foto të reja krejt e zhveshur, por sidomos kjo video do ju “Çmend”, shikoeni…Kallashi gjithmonë befason me fotot e saj bombastike. Ajo kohet e fundit ka thyer të gjith limitet për këtë nuk është bër von edhe nëse do e shihni të zhveshur sepse është mësuar të shoh veten dhe të provokoje me pozicione të atij lloji. Ajo ka postuar fotografi tepër provokuese, Por do tju çmend kjo video ku shihet tersisht e….shtypni posht reklamen dhe ju hapet video, mbani frymën: