E thirra shokun tim të më ruante se kisha frik natën e vetmuar, por ja çfar ndodhi pasi ai filloi… (VIDEO)
Kuriozitete — December 6, 2017 at 12:01 am

E thirra shokun tim të më ruante se kisha frik natën e vetmuar, por ja çfar ndodhi pasi ai filloi… (VIDEO)

Nje nate ishte shume e erret per mua, aq e erret sa qe nuk dua ta kujtoj me ate nate. Por ishte dhe nata qe kisha perjetuar kenaqesine me te bukur te jetes time. Ishte ajo nata kur kisha frige te beja nje sy gjume e vetmuar dhe vendosa ta therras shokun tim qe ishte dhe i fuqishem nga forca fizike.Erdhi shoku im dhe ai me tha qe te pushoja por un nuk doja qe te pushoja doja qe te pallohesha me te deri ne mengjes.
E zhvesha te gjithin dhe e perplasa ne shtrat dhe vazhdova nga posht te ja
…Ndiqni videon duke klikuar reklamen me posht: