E tregon hapur Shkumbin Kryeziu: U ndava nga gruaja e parë, vetëm sepse ajo.. (VIDEO)
Show Biz — February 13, 2018 at 9:55 am

E tregon hapur Shkumbin Kryeziu: U ndava nga gruaja e parë, vetëm sepse ajo.. (VIDEO)

Ish-bashkëshortja e tij Vlora Dumoshi, ka folur për herë të parë për jetën dhe martesën që kishte me artistin Shkumbin Kryeziun, ndërsa tash foli edhe Shkumbin Kryeziu ku tha se nuk u nda për shkak te xhelozisë apo diçka tjetër.
Ndërsa ish-bashkëshortja e ti ne interviste kishte thëne se ndarja  ka ardhur pas një tradhtie që i kishte bërë
Por këngëtari këto akuza i ka hedhur poshtë duke thëne se:
Kisha kohë që isha ndarë me bashkëshorten e parë, jo për shkak të ndonjë moskuptimi apo xhelozie, por për shkak se këndvështrimi ynë për artin ishte i ndryshëm”,- thotë këngëtari.
Kliko ne reklamen me poshtë dhe shiko videon e plote nga Shkumbin Kryeziu