E turpshme kjo se çka bëri sot polici i Kosovës midis Prishtinës (Video)
Lajme — April 16, 2018 at 10:17 pm

E turpshme kjo se çka bëri sot polici i Kosovës midis Prishtinës (Video)

Një veprim aspak i hijshëm ka ndodhur sot në Prishtinë nga ana e një zyrtari të Policisë së Kosovës.Ky i fundit e ka rrahur një person të moshuar, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Në pamjet e siguruara nga Indeksonline, shihet se si polici i turret personit në veturë.Ndërsa, në foto e mëposhtme mund të shihni lëndimet që ka pësuar personi i moshuar, në pjesën e qafës.

Shtypni ne hapsiren me poshte dhe ndiqni videon e kesaj ngjarje tronditese…

VIDEOLINK