Ekskluzive: Meda tregon të vërtetën rreth ndarjes me bashkëshorten
Show Biz — July 16, 2017 at 9:29 pm

Ekskluzive: Meda tregon të vërtetën rreth ndarjes me bashkëshorten

I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda.

Ajo tregoi informacione të shumta për jetën private dhe atë profesionale, shkruan rtv21.tv

I pyetur nga Big Mama se a e ka tradhtuar ndonjëherë gruan e tij Lulen ai tha se “kur e ke një familje të shëndosh, atëherë nuk ka vend tradhtia aty, nuk është logjike”
Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..