Eliminoni qimet nën lëkurë në zonën intime me vetëm një përbërës!
Uncategorized — January 13, 2018 at 3:00 am

Eliminoni qimet nën lëkurë në zonën intime me vetëm një përbërës!

Kjo është një mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të hequr qimet e padëshiruara (ato qëndrojnë nën lëkurë).
Përbërësit:
– 200 ml ujë
– 1 lugë gjelle sodë buke
Përgatitja:
Hidhni ujë në një tas dhe vendoseni në zjarr në vlim, pastaj hidhni pak sodë buke dhe përzieni mirë
Udhëzime:
Merrni pak pambuk dhe vendosni në të pak nga përzierja e përfituar. Aplikojeni mbi zonën ku keni qime nën lëkurë dhe lëreni të veprojë brenda natës. Lani lëkurën me ujë të pastër dhe pastaj vendosni krem hidratues. Përsëriteni 2-3 herë në javë këtë proces. Pas rreth 3 javësh do të vini re se qimet në këtë zonë do të fillojnë të zhduken.
Klikoni me poshte mbi reklam dhe ndiqni videon udhezuese..