Enca “përvëlon” rrjetin me gjoksin e saj
Lajme — February 13, 2018 at 4:25 pm

Enca “përvëlon” rrjetin me gjoksin e saj

Këngëtarja Enca Haxhia duket se i është rikthyer fuqishëm foto dhe videove provokuese.Mbrëmjen që lamë pas ajo ka ndezur rrjetet sociale me ekspozimin e gjoksit të saj. Përmes reçipetave tyl, Enca ka treguar edhe njëherë se gjoksi është një nga pikat e saj më të forta sa i përket pamjes së saj të jashtme
Klikoni ne hapsiren me poshte dhe ndiqni foton e saj perveluese….