Është 40 vjeçare, por këngëtarja shqiptare duket kaq seksi në plazh (FOTO)
Show Biz — January 12, 2018 at 4:51 pm

Është 40 vjeçare, por këngëtarja shqiptare duket kaq seksi në plazh (FOTO)

Ka kohe që është distancuar nga realizimi i projekteve muzikore.
Por, këngëtarja Ledina Çelo akoma po zgjon vëmendjen e publikut dhe të fansave të saj, shkruan lajmi.net.
Ajo në rrjetet sociale publikon fotografi ku me ndjekësit ndan momente që i përjeton bashkë me familjen e saj.
Sot, Ledina ka hedhur disa foto ku shihet në plazh bashkëme fëmijët e saj, duke nxjerrë format trupore.
Edhe pse 40 vjeçe, këngëtarja duket tejet seksi në bikinit e zeza!/Lajmi.net/
Per te shikuar fotografine e plote, klikoni ne reklamen me poshte:

FOTO1 FOTO2