Fëmija qanë me lot kur dëgjon fjalët e Allah-ut, ja çka thotë Elvis Naçi(VIDEO)
Lajme — December 7, 2017 at 1:30 am

Fëmija qanë me lot kur dëgjon fjalët e Allah-ut, ja çka thotë Elvis Naçi(VIDEO)

Një video e një fëmijë ka bërë bujë në rrjetet sociale, pasi është shpërndarë nga imami Elvis Naçi.
Ky i fundit ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook videon ku shihet një fëmijë që ndëgjon ajetet kuranore dhe i lutet Allah-ut.
Por, ajo që të lë përshtypje janë lotët e këtij djali gjatë lutjes së tij.
“Albani i vogel emocionohet shume kur degjon fjalen e te Madhit Zot!”, ka shkruar në mbishkrimin e videos, Elvis Naçi.
Duke klikuar ne hapsiren me poshte ju mund te ndiqni videon