Geta Beqa e fiton Kampionatin Botëror të Fitnesit në Francë(VIDEO)
Life Style — December 3, 2017 at 1:50 am

Geta Beqa e fiton Kampionatin Botëror të Fitnesit në Francë(VIDEO)

Geta Beqa e ka fituar ka fituar Kampionatin Botëror të Fitnesit në Francë.
Geta e ka bërë të ditur lajmin përmes postimeve në llogaritë personale në rrjetet sociale.
Geta u shpallë kampione e botës në Kampionatin Botëror të Fitnesit IFBB 2017, i cili u mbajt në Biarritz të Francës.
Në fund të muajit të kaluar, kosovarja e fitoi vendin e parë në ‘Bikini Wellness Fitness’, garë e zhvilluar në Milano të Italisë.
Klikoni me poshte mbi reklame dhe ndiqni videon e nominimit te saj per fituese te kesaj Gare

VIDEO