Godet Milaim Zeka: Vetevendosja janë ma bet se shkijet (Video)
Lajme — September 13, 2017 at 10:02 am

Godet Milaim Zeka: Vetevendosja janë ma bet se shkijet (Video)

Deputeti nga radhët e Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, ka folur me gjuhë të ashpër ndaj Lëvizjes Vetëvendosje, duke i quajtur madje ata edhe ‘të pacipë dhe të paedukatë’.Sipas Zekës, Albin Kurti është demagog dhe ai thotë se ka hyrë në parlament për ta ndalur, siç thotë ai, ‘të shiten patriotizma’.‘Ma pat thanë një i VV në një debat se edhe Haradinaj e Limaj kanë gjuajtur gaz në Parlament. Unë i thash se unë kam hy në Nisma që ju mos me arrit me i bo budallë njerëzit në Parlament”
KLIKO ME POSHTE PER VIDEON:

Video