Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare
Show Biz — December 7, 2017 at 4:38 pm

Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare


Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar.
Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.net
Në këto organizime atyre u bjen të takohen me njëri-tjetrin më shumë se zakonisht e së fundmi Goldi e ka shfrytëzuar këtë për t’u argëtuar.
Ai i ka mashtruar Shyhrete Behlulin, Engjellusha Salihun, Shkurte Gashin e Remzie Osmanin duke i incizuar derisa ato mendonin se po bënte fotografi.Klikoni me poshte mbi reklam dhe ndiqni videon…do qeshni me lot