Gruaja e xhaxhit e donte te njom dhe kerkonte nga un qe ta… (Rrefim)
Kuriozitete — December 5, 2017 at 11:58 pm

Gruaja e xhaxhit e donte te njom dhe kerkonte nga un qe ta… (Rrefim)

E kom xhaxhin qe punon ne itali dhe rastesisht nje dit un po kaloja afer shtepis se kesaj ku me therret me tha te shkoja ne dyqan te merrja nje paket cigare vajta dhe ja mora kur hyra ne shtepi kjo po bente dush po mua sme pa dhe kur doli nga dushi lakuriq dhe hyri ne dhom mu ngreh k… direkt kur me pa ajo u shtang po merrja guximin ta provokoja me pa qe me ishte….kliko ne reklam me posht per vazhdim…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: