Gruaja nga Gjilani jeton në Zvicër / Hyri kusheriri derisa isha duke u nderruar dhe…
Kuriozitete — December 30, 2017 at 8:16 pm

Gruaja nga Gjilani jeton në Zvicër / Hyri kusheriri derisa isha duke u nderruar dhe…

Tung jam adriana. nje pushim shkojva ne gjakov ne shtepi pasiqe qetret ishin ne pun ika e vetme erdhen te gjith kusherit te me shohin pim kafe bem muhabet dhe than qe do shkojn pasi i porcolla ishte kthyer njeri un isha duke u nderruar me zuri te zhveshur veten u busqesh dhe deshi te ik un e ndala ai metha por ti je e zhveshur ska gje thash xhvishu dhe ti mezi priti menjeher u zhvesh mu afrua filloja me nje te… (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)
per tlexuar vazhdimin…