Habit pjesëtari i OTR, fton fansat të shohin foto NUDO të Encës [FOTO]
Lajme, Life Style — January 12, 2018 at 2:46 am

Habit pjesëtari i OTR, fton fansat të shohin foto NUDO të Encës [FOTO]

Grupi OTR eshte nje ndër label-at më të suksesshëm në vend. Dikur ‘mbretëresha’ e grupit ka qenë këngëtarja e njohur Enca, por sot ajo dhe OTR nuk i kanë marrëdhëniet të mira. Ai që ka habitur me veprimin e sotëm është më i vogli i grupit, Klesti.
Ai ishte një ndër personat më të dashur për Encën por mesa duket sot poston një foto ku fton fansat te ndjekin një faqe në Instagram pasi do shohin foto të Encës nudo. Edhe pse një mashtrim kjo me siguri Encës nuk ka për t’i pëlqyer.
Nuk i dihet nëse ai i poston vetë këto foto apo ka dikë që ia menaxhon. Vetë themeluesi i OTR, Noizy e ka prezantuar Klestin para publikur si person të grupit.
Pra Duke klikuar me poshte Mbi FOTO mund ta ndiqni fotografine e publikuar…pas 3 sekondave hapet foto klikoni ne reklamen me poshte

FOTO REKLAMA