Harrojeni Kim Kardashianin dhe Anasatasia Kvitkon, shqiptarja ua shkon atyre
Show Biz — December 7, 2017 at 1:09 am

Harrojeni Kim Kardashianin dhe Anasatasia Kvitkon, shqiptarja ua shkon atyre

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre ?Sipas Gazeta Blic bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.Bella është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.Bukuroshja 22 vjeçare e pyetur nga Gazeta Blic, ka thënë që puna e saj e përditshme në palestër ia ka mundësuar që ta këtë një trup me këto përmasa.Duke klikuar ne hapsiren me poshte mbi Reklam ju mund ta ndiqni videon qe ka publikuar bella duke ushtruar ne palester

VIDEO-reklama-e-BELLAS