Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit (Foto)
Show Biz — September 13, 2017 at 10:22 am

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit (Foto)

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti.Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar vëmendjen mediale për dukjen e tyre, shkruan lajmi.netPor, ka qenë edhe dikush tjetër që ka rrezatuar plot bukuri në këtë dasmë.
Fjala është për ish Miss Kosova Besa Gashi. E veshur me një fustan të zi e të gjatë në formë rrjete, ajo mahniti të gjithë me bukurinë e saj
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..