‘Harrone’ Kallashin, Shkëndijen, Encën, Kimin…, kjo është ‘bomba’ shqiptare që po i çmend të gjithë (Video)
Show Biz — April 16, 2018 at 9:12 am

‘Harrone’ Kallashin, Shkëndijen, Encën, Kimin…, kjo është ‘bomba’ shqiptare që po i çmend të gjithë (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë Ziza Pajaziti, Linda Morina dhe reperi i quajtur Ligrit, shkruan Gazeta NewBorn..

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur atmosferë të nxehtë dhe interesante.

Momenti interesant ishte ai kur Linda Morina e ngritë këmbën tek karriga ku është i ulur reperi i cili javë më parë rrahu reperin Fero.

Linda Morina këtij reperi ia ka bërë edhe një ‘diss’ atij

Por kush është Ziza Pajaziti, bukuroshja e cila po i ‘çmend’ të gjithë, mësojeni më poshtë duke shikuar emisionin/Gazeta NewBorn/

Ja video: