‘Hashim bre, a po ma qet Jovanken, e kisha marr n’banesë me qera n’Fushë Kosovë’
Show Biz — February 13, 2018 at 9:48 am

‘Hashim bre, a po ma qet Jovanken, e kisha marr n’banesë me qera n’Fushë Kosovë’

Ka plasur gallata pas disa fotografive të publikuara nga Presidenti Hashim Thaçi me vazjen e Donald Trumpit, Ivanka Trump, shkruan Gazeta NewBorn. Është aktori kosovar Simon Tanushi, ai i cili ka ironizuar me këto foto duke i kërkuar Thaçit të bëhet ‘mësit’.
Ja postimi i tij:
Hashim, a po i thun per mu?
Hajt qitja jaranit. Edhe ajo e martume edhe une. As asaj si konvenon me ba te madhe, as mu. E kisha marr ni banes me qira ne fush kosove qaty, kish ardhe direkt te banesa. Se kish marr kush vesht.
N’ma qitsh ti mu Ivanken, une ta qes Gruevskin.
Kliko mbi reklamen me poshte dhe shiko reagimin e Thacit se si ia kthejti pergigjen atij..