I premtuan t’i jepnin vajzën tre vite më parë, vjehrrit tiranas i bëjnë gjëmën djalit ditën e fejesës
Lajme — January 12, 2018 at 9:55 am

I premtuan t’i jepnin vajzën tre vite më parë, vjehrrit tiranas i bëjnë gjëmën djalit ditën e fejesës

Djali shkruan:
Pershendetje JOQ, dua te ndaj me ju nje rast shume te bujshem para 3 viteve un u lidha me nje goc nga Tirana dhe me pas shkonim shume mire. Erdhi momenti kur familja e asaj u takua me familjen time, pin kafe bashke, folen gjate edhe than qe cupa eshte e vogel, kur te rriten te dy do veprojn te dy, ok tha familja ime por me von kjo familja nga Tirana sot e kesaj dite nuk do sepse un jam esmer pak si shume edhe goca sot me dat 10/01/2018 vendos qe te vije vete ku banoj une. Vjen goca arrin ketu, prinderit e saj vijne ketu edhe u be nje ngjarje shume e pazakonte ketu edhe i thane prindrve te mi qe cuni juaj nuk ben per ate sepse eshte shume esmer per gocen time, por ajo harron qe edhe goca asajt eshte si mua keshtu qe ju lutem shperndajeni ju lutem shum sepse gjerat jan te acaruara mes familjes time edhe te goces keshtu qe dua nje mendim nga komentuesit qe do komentojne ketu si tja bej ju lutem me ndihmoni me kete gje flm JOQ”.
Per te shikuar ngjarjen e plote , klikoni ne reklamen me poshte: