Ilda Bejleri çmend meshkujt, qull dhe me këmbët hapur (pamje)
Lajme — May 11, 2018 at 8:00 pm

Ilda Bejleri çmend meshkujt, qull dhe me këmbët hapur (pamje)

Seksi dhe dalldisëse…!-Moderatorja sportive nuk mund të provokonte më keq se kaq meshkujt ngado që e ndjekin në rrjetet sociale. Ilda Bejleri duket se e ka marrë shumë seriozisht stërvitjen, aq më tepër që jemi në prag të verës.

Ajo ka ndarë në Insta Storyn e saj një video ku shfaqej qull në djersë teksa vinte theksin rek gjoksi i saj. Videoja e moderatores gjarpëronte në gjithë gjatësinë dhe kurrësesi Ilda nuk mund të linte pa vënë në dukje dhe pjesët e saj më intime teksa mbante hapur këmbët.