Ja si i humbë ‘qehrja’ reperit kur në emision futet Linda Morina, ky është reagimi i tij (Video)
Show Biz — April 16, 2018 at 9:10 am

Ja si i humbë ‘qehrja’ reperit kur në emision futet Linda Morina, ky është reagimi i tij (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë Linda Morina dhe reperi i quajtur Ligrit, shkruan Gazeta NewBorn..

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur atmosferë të nxehtë dhe interesante.

Momenti interesant ishte ai kur Linda Morina e ngritë këmbën tek karriga ku është i ulur reperi i cili javë më parë rrahu reperin Fero.

Linda Morina këtij reperi ia ka bërë edhe një ‘diss’ atij/Gazeta NewBorn/

Ja video: