JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin
Lajme — December 7, 2017 at 4:57 pm

JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin

Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian janë femrat më të komentuara të momentit.
E një fotografi e tyre e realizuar së bashku po vazhdon ta ‘çmend’ një rrjet të tërë, shkruan lajmi.net
Të pasmet e tyre bombastike kanë qenë në fokusin e publikut dhe mediave rozë gjithmonë e akoma vazhdon të shkruhet për to.
Të dya po shijojnë momente të lumtura pranë burrave që ua kanë rrëmbyer zemrën e janë femrat që çdo mashkull do të donte ti ketë në duar./Lajmi.net/
Për të parë foton e plotë nga te pasmet bombastike te JLo dhe Kim, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

FOTO