Këngëtari i njohur shqipëtar ben gërrdi me da’Sara, puthje ledhatime dhe jo vetëm kaq… |VIDEO|
Show Biz — February 13, 2018 at 11:40 pm

Këngëtari i njohur shqipëtar ben gërrdi me da’Sara, puthje ledhatime dhe jo vetëm kaq… |VIDEO|

Kengetari i njohur ka qene protagoniste ne nje interviste te da’SARA e cila si gjithmone provokon shume.. da’SARA eshte ajo qe gjithmone ne emisionet e saj sjelle modele apo njerez qe para vetes mundohen te krijojne nje kariere kesaj rradhe ne emision e kishte nje modele. da’SARA dhe kengetari i njohur thuajse gjate gjithe kohes ia kane thene mbuloj gjinjet se po te dalin. Da sara i ka kerkuar asaj te ja prek ajo ne fillim nuk pranoi por ne fund e pranoi por ndodhi edhe dicka me shuum.. Shikoni se cfar ndodhi me tutje duke shtypur ne reklamën me poshte dhe shikoni se cfar bene ata dhe kush ishte kengetari fatlum…