Kikboksieri kosovar Elvis Gashi mposht me nokaut Jaunceyn
Sport — July 18, 2017 at 6:38 pm

Kikboksieri kosovar Elvis Gashi mposht me nokaut Jaunceyn

Kikboksieri kosovar me prejardhje nga Peja, Elvis Gashi, ka debutuar si është më së miri në garat e GLORY 43, duke e mposhtur me nokaut në Madison Square Garden të New Yorkut, kanadezin Josh Jauncey.

Gashi ka bërë debutimin e tij në peshat e lehta të GLORYT duke e mposhtur në Madison Square Garden kanadezin Jauncey dhe duke u përshëndetur me një mori zhurmash e duartrokitjesh nga publiku

Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..