Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO]
Life Style, Show Biz — January 7, 2018 at 6:09 pm

Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO]

Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO]
U duk sikur ajo i kishte lënë fotot e nxehta, por jo.
Kim nuk heq dot dorë nga zakoni i vjetër. Ndoshta i kishte munguar vëmëndja ndaj edhe mbrëmjen e kaluar ka postuar këtë foto nudo në Instagramin e saj. E shtrirë në shtrat teksa mban veshur një palë mbathje dhe me gjoksin e mbuluar me duar, Kim shfaq edhe njëherë ndryshimin drastik që ka bërë në trup që pas lindjes së djalit. Ajo duket më në formë se kurrë.
Klikoni me poshte mbi reklam dhe ndiqni fotografine e saj qe shihet totalisht e zhveshur ne Shtrat…kujdes foto eshte per moshen mbi 18 vjet.

FotoreklamaKimi