Kjo është gruaja bukuroshe e Bekim Jasharit, kryetarit të ri të Skenderajt (Foto)
Show Biz — December 7, 2017 at 4:36 pm

Kjo është gruaja bukuroshe e Bekim Jasharit, kryetarit të ri të Skenderajt (Foto)

Është pjestar i familjes heroike të Jasharajve të Prekazit dhe jo vetëm kaq. Bekim Jashari, djali i heroit të vendit, Hamëz Jasharit, tashmë nuk është më vetëm një familjarë i kësaj shtëpie, por ai është i pari i qytetit ku ka lindur, shkruan Gazeta NewBorn.
Bekim Jashari, i cili garoj si i pavarur në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, arriti që ta fitoj mandatin e kryetarit të Skenderajt pa balotazh.
Por Bekimi ka plot fat dhe kjo e dëshmon më së miri me gruan e tij të cilën e ka bukuroshe/Gazeta NewBorn/
Për të parë videon e plotë, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

FOTO