Kjo është nena e Mihrije Brahas, shikoni cila nga motrat i ngjajnë asaj (Foto)
Show Biz — July 16, 2017 at 8:23 pm

Kjo është nena e Mihrije Brahas, shikoni cila nga motrat i ngjajnë asaj (Foto)

Mihrije Braha është një nga këngëtaret që më së shumti i shfrytëzon rrjetet sociale, për të promovuar veten apo postuar momente nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

Së fundi u përfol për fotot e saj të postuara në Instagram nga pushimet e kësaj vere, e që ishin tejet provokative.

Mihrija në disa foto të saj ka prezantuar nënën e saj duke ia shprehur dashurinë që ka për atë.

Ajo që bjer në sy është se Mihrija nuk i ngjan shumë asaj, apo Mihrija gjithmonë është me shumë make-up dhe flokë të ngjyrosura sa nuk mund të vërehët ngjahmëria me nënë e saj