Lajm teper i keq: Aksidentohet shtatzëna 18-vjecare, lind në rrugë por…(Video)
Lajme — December 7, 2017 at 10:25 am

Lajm teper i keq: Aksidentohet shtatzëna 18-vjecare, lind në rrugë por…(Video)

Aksident tragjik ne SHBA, ku një adoleshente solli në jetë një fëmijë në rrugë, pasi u përfshi në një perplasje te rende automobilistike.
Sipas medias, 18 – vjeçarja Joanna Delgado, nga Kerman, Kaliforni, ndërroi jetë mënjëherë pasi lindi një vajzë në vendin e ngjarjes. Fatkeqësisht, edhe bebja ndërroi jetë një ditë më pas në spital.Sipas britanikes “The Sun”, Delgado udhëtonte me një Honda Civic, kur humbi kontrollin e mjetit, në rrethana ende të paqarta dhe përfundoi në mes të rrugës duke u përplasur kokë më kokë me një tjetër automjet.Adriana Solorio Romeo, 24 – vjeç, e cila drejtonte mjetin tjetër vdiq në vend. E gjitha ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së dielës në Five Points të Kalifornisë…
Per te pare pamjet e plota klikoni mbi reklamenme poshte…