Lajmi fundit nga Zvicra: Aksident i tmerrshëm ndodhi atje, raportohet se dy kosovare kanë…
Kuriozitete — February 11, 2018 at 12:53 am

Lajmi fundit nga Zvicra: Aksident i tmerrshëm ndodhi atje, raportohet se dy kosovare kanë…

Në një përplasje direkte të dy veturave të enjten në Suhr AG, tre persona u plagosën rëndë.Një veturë doli në korsi të kundërt.Aksidenti ndodhi në orën 10:10, në zonën jashtë qytetit midis Suhr dhe Hunzenschwil. Një 33-vjeçare nga Eritreja ka qenë duke bërë orë praktike, thuhet në një komunikatë të policisë. Ajo doli në korsinë e kundërt dhe u përplas me një makinë që vinte në anën tjetër, me ç’ rast nga aksidenti janë lënduar rëndë shoferja 52-vjeçare nga Kosova dhe bashkudhëtarja tjetër.Shtypni në (reklam) poshtë dhe ju hapen pamjet: