Lajmi Fundit:Qëlloi me shpullë 19-vjeçarin, ai i futi 6 plumba në trup.
Lajme — July 17, 2017 at 8:32 pm

Lajmi Fundit:Qëlloi me shpullë 19-vjeçarin, ai i futi 6 plumba në trup.

Gjioveshaj kishte vetëm pak muaj që kishte dalë nga burgu dhe mori 6 plumba në trup, 4 në bark, një në pjesën e legenit dhe 1 në dorë.

Viktima Gjioveshaj në vitin 2000 ishte bashkëpunëtor në vrasjen e Laert Alushit. Ngjarja ndodhi në Vlorë, dhe pas krimit, ai u dënua me 12 vjet burg. Por nuk vuajti dënim, pasi u arratis jashtë vendit.

Të plagosurit e tjerë ishin Florian Hila që ishte muzikant në lokal, Artan Lluka, i cili shoqëronte viktimën dhe Arsonel Llanaj, kamerier në lokalin ku ndodhi ngjarja.
Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..