Lajmi i fundit: Arrestohen shqiptarët e çmendur që dërguan drogën me postë nga Roma në Londër !
Lajme — February 13, 2018 at 10:22 pm

Lajmi i fundit: Arrestohen shqiptarët e çmendur që dërguan drogën me postë nga Roma në Londër !

Dy shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë së Romës, ditën e stome pasi ata janë kapur duke transportuar drogë. Sipas mediave italiane, shqiptarët e arrestuar janë shtetasit me iniciale K.N e K.G 29 e 37 vjeç me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Disa ditë më parë ata kishin tentuar të dërgonin rreth 75 kg marijuanë nga Roma në Londër, me anë të shërbimit të një agjencie private postare. Pas kontrollit të kryer në agjencinë postare si dhe duke analizuar imazhet e marra nga videotelekamerat e zonës, Policia e Romës ka mundur të identifikoj dy shqiptarët që kishin postuar drogën. Fotot dhe pamjet ekskluzive mund t’i shikoni duke klikuar ne reklamen me poshtë – e jashtëzakonshme ku u ka vajtur mendja.