LAJMI I FUNDIT: Robert Berisha, më në fund, tregon arsyen e vërtetë, se përse nuk fle më me Nora Istrefin
Show Biz — May 11, 2018 at 3:22 am

LAJMI I FUNDIT: Robert Berisha, më në fund, tregon arsyen e vërtetë, se përse nuk fle më me Nora Istrefin

Shpesh në media kanë qarkulluar lajme se çifti i këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha jetojnë të ndarë. I ftuar në Top Magazine për të prezantuar projektet e reja muzikore, të fundit edhe me bashkëshorten e tij “S’ka inat”, Robert Berishaka treguar detaje për marrëdhënien e tyre në çift. Ai ka pohuar se nuk fle me Norën, pasi gërhet. Shikojeni videon me poshte duke shtypur me poshtë, ku Robert Berisha tregon versionin e tij: