Luana Vjollca shkakton ‘tërmet’ me pamjen e saj (Foto)
Show Biz — September 13, 2017 at 6:19 pm

Luana Vjollca shkakton ‘tërmet’ me pamjen e saj (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për Marinën.
Por së fundi Luana ka publikuar një set fotosh nga dasma dhe tashmë sapo na la pa fjalë me pamjen e saj. Në këtë foto bie në sy tualeti i saj dhe gjoksi voluminoz./Botapress./
Shihni foton:
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..