Marina të lë pa fjalë nga Miami, por komenti i Luanës nuk pritej!
Show Biz — June 20, 2017 at 1:59 am

Marina të lë pa fjalë nga Miami, por komenti i Luanës nuk pritej!

Nuk është hera e parë që moderatorja Marina Vjollca zgjedh vende mjaft të bukura për të kaluar pushimet e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto mbresëlënëse nga pushimet e saj në Miami.

Ajo shfaqet rrezëllitëse, ndërkohë që na tregon pamjen magjepse me të cilën është zgjuar.

LEXO EDHE: Ja ku po i kalojnë pushimet Geti dhe Marina (FOTO)

Por ajo nuk pritej është komenti i motrës së saj Luanës e cila ka shkruar: “Kopjace”, pasi edhe ajo ka publikuar në Instagram disa foto duke u relaksuar buzë një pishine.per me shum ndiqeni videon ne vazhdim,,,