McGregor kthehet në skenë – Futet në kafaz për të festuar me shokun e tij, por për pak sa nuk përleshjet me gjyqtarin që dëshiron ta largojë (Foto/Video)
Sport — November 11, 2017 at 10:47 am

McGregor kthehet në skenë – Futet në kafaz për të festuar me shokun e tij, por për pak sa nuk përleshjet me gjyqtarin që dëshiron ta largojë (Foto/Video)

Conor McGregor ka qenë në qendër të vëmendjes në ndeshjen e zhvilluar në UFC mes Charlie Ward dhe John Redmond. Fillimisht gjithçka ishte një pas McGregor u gëzua shumë kur pa Wardin që fitoi ndaj John Redmond në sekondat e fundit të raundit të parë.Në ekstazë të pastër të prej fitores së Ward, McGregor u hodh në ‘kafaz’ për të festuar me të.Megjithatë, gjyqtari Marc Goddard urdhëroi McGregor, i cili nuk ishte i licencuar për ndeshjen si pjesë e stafit, të largohet, duke e shtyrë edhe në trup.
Klikoni me poshte mbi reklame per ta shiquar Videon

Video