Mesazh Arditi Gjebereas – Si do ndjeheshe sikur të shihje vajzën tënde në atë pozitë
Show Biz — March 12, 2018 at 10:08 pm

Mesazh Arditi Gjebereas – Si do ndjeheshe sikur të shihje vajzën tënde në atë pozitë

Kam dhimte t’madhe kur i shoh çikat e reja teksa çplohen neveritshëm per t’i plotsue tekat djallezore te disave. Jo se du me u ngaterrue ne zgjedhjen e gjithsekujt per me ba ca t’i teket me veten; por s’pranoj kurre qe per disa interesa/ cytje bajate modeli i menjeve te hallakatuna me u marre i mireqene dhe gruaja me u perdorun si ato kukullat kineze (kancerogjene) qe e prishin shnetin e fmijve! P. S. #ArditGjebrea nuk ta kisha uru qe me e pa çiken tande n’qete pozicion! (si keto balerinat) AMA emisionit tand i uroj me zemer sa ma pak financime; pra PARE e pisllik. U mbyllte. Sa ma shpejt!!! Klikoni ne reklamen me poshtë dhe shikoni pamjet që nxitën reagime massive !