Modelja ruse që po ‘çmend’ rrjetin me këto foto bombastike (FOTO)
Show Biz — March 12, 2018 at 8:13 pm

Modelja ruse që po ‘çmend’ rrjetin me këto foto bombastike (FOTO)

Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar “dy në një” foto dhe video në një. Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik.
Në videon e fundit duke ecur në plazh, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.
Kliko ne reklamen e poshte per te shikuar fotografite e plota:

Foto