Motra e futbollistit shqiptar rikthehet si asnjëherë: U torturova, por ja vlejti
Show Biz — February 14, 2018 at 10:22 am

Motra e futbollistit shqiptar rikthehet si asnjëherë: U torturova, por ja vlejti

Ajo kujtohet nga shumëkush si pjesëmarrëse në “Big Brother 3” ku u dallua për bukurinë dhe format e saj fizike.
Por tani Olta Sheta, motra e futbollist shqiptar, Arjan Sheta është rikthyer me një set fotosh artistike.
Në mes të dëborës në Brezovicë dhe me veshje tejet provokuese, Olta duket se nuk pyet për të ftohtin, duke u shfaqur mjaft sensuale.
“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, ka thënë ish-banorja e Big Brother në “Procesi Sportiv”.
Per te shikuar fotosesionin e plote te saj , kliko mbi reklamen me poshte – kujdes foto te nxehta.