Neymar pyetet shumë për situatën e tij te PSG, trajneri e merr në mbrojtje dhe lojtari fillon të qajë (Video)
Sport — November 10, 2017 at 4:40 pm

Neymar pyetet shumë për situatën e tij te PSG, trajneri e merr në mbrojtje dhe lojtari fillon të qajë (Video)

Neymar ka shpërthyer në lot, pasi i doli në mbrojtje trajneri i tij te Brazili, Tite, kur u pyet për situatën e tij te PSG.Marrëdhënia me trajnerin, me bashkëlojtarët, por edhe gjëra të tjera, shkruhen çdo ditë në media prej kalimit të tij te PSG.Lojtari është shprehur se është adaptuar shumë mirë, por kur u bën shumë pyetjet trajneri e mori situatën në duar.Pas këtyre fjalëve Neymar fillon të të qajë duke i befasuar të gjithë të pranishmit.
Klikoni në reklamen më poshtë dhe shikoni videon e plotë: