Njihuni me vrasësin më të kërkuar në Evropë !
Lajme — April 16, 2018 at 9:55 am

Njihuni me vrasësin më të kërkuar në Evropë !

Një i arratisur i kërkuar në lidhje me vrasjen një 21-vjeçari të therur me thikë në qafë i është shtuar listës së personave më shumë të kërkuar në Evropë. Shane O’Brien, 29 vjeç, është i dyshuari kryesor në lidhje me një sulm të paprovokuar mbi Josh Handon, që vdiq në lokalin Re në Eastcote, në verilindje të Londrës, në tetor 2015.
Viktima, 21-vjeçari Josh Handon. Policia britanike ka afruar vitin e kaluar 50 mijë paund për të ndihmuar në gjetjen e O’Brien. Ai ka një tatuazh në gjithë kurrizin e tij, figurën e një bufi apo kukuvajke që mban një kafkë në kthetra. Detajet dhe pamjet e frikshme të tij i gjeni në foton poshtë.