Noizy me lot në sy për nënën, kjo është vërtetë shumë prekëse! (FOTO)
Lajme — January 12, 2018 at 4:37 pm

Noizy me lot në sy për nënën, kjo është vërtetë shumë prekëse! (FOTO)

Ai është një nga reperët më të përfolur në media.Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luksoze dhe këngët e tij ‘pikante’. Këtë herë ai ka bërë një nga dedikimet më emocionuese, kushtuar nënës.
Noizy ka shpërndarë një poezi me titull ‘Letër e nënës’, interpretuar nga aktorja e mirënjohur Margarita Xhepa, kushtuar një djali që mohon nënën e tij.
Kjo poezi ka prekur thellë Noizyn madje ka garantuar se me të shumë veta do të derdhin lot.
Duke Klikuar ne Hapsiren me poshte…mbi Reklam mund ta lexoni poezine

POEZIA