Nuk do ta besoni çka thotë Dafina Dauti për Adelina Ismailin (Video)
Show Biz — September 12, 2017 at 9:17 pm

Nuk do ta besoni çka thotë Dafina Dauti për Adelina Ismailin (Video)

Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të komentuara.
Ajo shpesh është temë e njerëzve por, e komentuar është edhe nga koleget e saj, sidomos në intervista, shkruan lajmi.net
Duke qenë se është e para që ka sjell një frymë krejt ndryshe dhe të re në muzikën shqiptare, duke thyer shumë tabu, emri saj zë vend dhe është për t’u komentuar.
Në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’, ka qenë Dafina Dauti ajo e cila ka disa fjalë për Adelinën.
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..