Opsss: Linda Morinës i del ‘zogu’ në emision, ja reagimi i moderatorit (Video)
Lajme — April 16, 2018 at 5:25 pm

Opsss: Linda Morinës i del ‘zogu’ në emision, ja reagimi i moderatorit (Video)

Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina ishin mysafirë të kësaj jave n’Kosovë Show.

Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë.

Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.(Kliko poshtë dhe shiko pamjen e plotë )

Për më tepër shikoni videon.