Oriola Marashi ndez rrjetin, del ‘Live’ Me tanga E zhveshur ….(VIDEO +18)
Lajme — January 22, 2018 at 5:16 pm

Oriola Marashi ndez rrjetin, del ‘Live’ Me tanga E zhveshur ….(VIDEO +18)

Mbrëmjen e djeshme, modelja e njohur Oriola Marashi ka thyer rrjetin me video live-n e saj në Instagram.Në një dhomë me Beatrix dhe Alban Ramosaj, ka qenë Oriola ajo që na ka dhuruar një super shfaqje. Një kërcim sensual me të brendshme, mbi krevat!
Kërcimit të saj në disa momente i është bashkuar edhe Albani, ndërkohë që Trixa filmonte.
Kohëve të fundit e kemi parë modelen në sete fotgrafike të ndryshme, por mund të themi se nuk e kishim parë asnjëherë sin ë këtë video live. Sigurisht komentet nga ndjekësit e saj, kanë qenë të panumërta.Gjithësesi pavarësisht shfaqjes së saj Oriola dukej shumë seksi.
Klikoni me poshte mbi Reklam dhe ndiqni videon e saj….

VIDEOREKLAMAORIOLA