LajmPress — Online

Other News

by / on February 24, 2018 at 4:06 pm / in Lajme

Qëndron Kastrati, djali i dëshmorit emëron një serb nënkryetar të Kamenicës

Kryetari i zgjedhur i Kamenicës, Qëndron Kastrati ka emëruar drejtorët e drejtorive në komunën e Kamenicës, njofton Gazeta Blic. Kastrati, ka emërur edhe një serb në pozitën e nënkryetarit, ai është Bojan Stamenkovic. Kryetari Kastrati, gjatë ditës së sotme ka publikuar të gjithë emrat e drejtorve në komunën të cilën ai e udhëheq.(Kliko poshtë, shiko nenëkryetarin⤵⤵) Theksojmë, që 50 % […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 4:05 pm / in Lajme

Kjo është e tepërt, Kallashi e publikon videon duke bërë seks me një mashkull ( VIDEO )

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale. Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull. Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 4:05 pm / in Lajme

Historia prekëse e vajzës që humbi shikimin, ja nga çfarë duhet të keni kujdes, sidomos gratë…

Në moshën 12 vjeçare Ekkesh vendos të përdor lente në vend të syzeve. Një ditë zgjohet edhe e gjen veten teksa i lotonte syri i djathtë. Pasi mori pika loti për sytë vuri re se me kalimin e ditëve shikimi po i bëhej i turbullt dhe I ndjeshëm ndaj dritës. Ajo shkoi te një mjek për të parë se çfarë […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:57 pm / in Show Biz

Kjo fotografi vërteton nëse janë prishur raportet mes Sabri Fejzullahut dhe Adelina Ismailit (FOTO)

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu së fundmi ka mbajtur një koncert me rastin e 50 vjetorit të karrierës muzikore. Të pranishëm ishin një numër i madh artistësh duke munguar këngëtarja Adelina Ismaili e cila aktualisht po qëndron në vendlindje në rolin e aktores, shkruan lajmi.net..Pas kësaj kanë qarkulluar fjalë se raportet e dyshes janë prishur dhe nuk qëndrojnë të afërta […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:46 pm / in Lajme

Florian Marku rrëfen: U rraha me rusët në një lokal nate, nuk jam 2 metra por kam zemër luani (VIDEO)

Ai tregoi dhe një sherr të ndodhur me disa rusë, ku dha dhe një mesazh të qartë. Marku u shpreh: Ndeshjen e parë e kam bërë kur isha 13 vjeç në një kapionat bote për të rinj. U desh që të vinte babai të firmoste. Unë jam shpallur 6 herë kampion Greqie dhe 4 herë kampion bote. Në moshën 18-vjeçare […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:42 pm / in Lajme

Kur presidenti amerika shkëmbente puthje pasionante me seksbombën shqiptare… (FOTO)

Duket se Trump ka pasur raport të shkëlqyer kur bëhet fjalë për modelet shqiptare që jetojnë dhe punojnë në Amerikë. Falë agjensisë së tij të modeleve dhe organizimit të spektakleve të bukurisë, bukuroshet shqiptare përtej Atlantikut shpeshherë janë parë nën shoqërinë e tij. Por, pa dyshim raporti më epik është ai me Angela Martinin, bukuroshen shkodrane që vite më parë […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:40 pm / in Lajme

Ish presidenti kroat: Nuk ka arsye për frikë nga bashkimi i shqiptarëve ! (VIDEO)

Ish-presidenti kroat Stipe Mesiç ka thënë se askush nuk duhet të frikësohet nga bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm. Në një intervistë të dhënë për Panoramën Mesiçka theksuar se fakti që Shqipëria dhe Kosova flasin të njëjtën gjuhë dhe kanë të njëjtat zakone nuk duhet parë si kërcënim i një bashkimi të mundshëm në të ardhmen. “Shikoni Austrinë […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:38 pm / in Lajme

Rikujtim – Protesta madhështore e shqiptarëve në Gjermani, sa të mobilizuar ishim dikur (VIDEO)

Rikujtim – Protesta madhështore e shqiptarëve në Gjermani, sa të mobilizuar ishim dikur. Dhjetëra mijëra shqiptarë nga Kosova dhe Shqipëria kishin mbushur sheshin e Bonit të Gjermanisë, më 25 mars, 1995 për të protestuar në mënyrë paqësore dhe për të kërkuar njohjen ndërkombëtare të Republikës së Kosovës si shtet i pavarur dhe rrikthimin e demokracisë në Shqipëri si mënyrë e […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:33 pm / in Show Biz

Provokimet e Marina Farës – Shfaqet me fustan elegant, por pa të brendshme (Foto)

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare, Eli Fara është shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Marina Farën, e cila është njëra nga personazhet me postimet më provokuese në “Instagram”, ose të paktën ashtu ka vepruar kohën e fundit. Këtë herë, Marinën e shohim të veshur me një fustan shumë të bukur dhe i cili ia tregon format […]

Read more ›
by / on February 24, 2018 at 1:29 pm / in Lajme

Thaçi: Kosova aspiron që sa më shpejt të bëhet anëtare e BE-së dhe NATO-s (FOTO)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për televizion publik të Japonisë, “NHK”, dhe gazetën më të madhe, “Mainichi”, ka folur për dhjetëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Në këto dy intervista, presidenti Thaçi ka folur për shtetndërtimin, zhvillimin ekonomik, aspiratën për t’u bërë vend anëtar i NATO-së dhe BE-së. Presidenti Thaçi, për dy mediumet më të rëndësishme në Japoni, […]

Read more ›