LajmPress — Online

Other News

by / on January 24, 2018 at 8:19 pm / in Lajme

Reagon Gjuriq: Shtatë ditë pas vrasjes, asnjë informatë për rastin e Ivanoviqit

Drejtori i i Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriq, ka thënë se as pas shtatë ditësh nga vrasja e Oliver Ivanoviqit, organet serbe të drejtësisë nuk kanë marrë asnjë informatë të re për këtë. Ai ka theksuar se rezultatet konkrete të hetimeve janë mënyra e vetme për të shkuar përpara në marrëdhëniet ndërmjet Beogradit e Prishtinës. “Serbisë nuk i është dërguar […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 8:17 pm / in Show Biz

Kallashi në depresion, ja çka po ndodh me valltaren më seksi

Ishte sensacion për vite me radhë në skenën tonë dhe këtë e arriti falë provokimeve të saja të njëpasnjëshme të cilat nuk i ndaloj për vite me radhë. Është kjo Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi, erdhi rrufeshëm në skenën e showbizit si një valltare e klubeve të natës e si e tillë edhe u tërhoq nga skena duke […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 8:15 pm / in Show Biz

Kim Kardashian komplet lakuriq, a keni parë kështu ndonjëherë (Foto)

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Kim Kardashian gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes ngado që shkon, transmeton Gazeta Express. Kim shumë herë është përfolur për shkak të pozave të saj provokuese e fotove nudo. Ylli Kardashian së fundmi është shfaqur tejet seksi në plazhet e Malibu ku shfaqet gjysmëlakuriq duke vënë në pah linjat […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 8:13 pm / in Show Biz

E ashtuquajtura mbesa e Skenderbeut, tregon format trupore, ja sa seksi duket (FOTO)

Ajo ka treguar linjat trupore të saj atraktive teksa tenton të marrë ngjyrë në motin e nxehtë australian. Po, bukuroshja është në Australi dhe po shijon motin e nxehtë atje.Aktualisht Sophie po punon në projekte të reja muzikore, teksa në vendin tonë u bë e njohur pas paraqitjes në HardhFest. Ajo është përfolur shumë për një lidhje me reperin Skivi. […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 8:08 pm / in Lajme

Vjen lajmi i shumë pritur për rastin e vdekjen së Astrit Deharit

Përfundimisht ekspertiza për vdekjen e Astrit Deharit do të kryhet në Zvicër.Prokuroria e Shtetit i është përgjigjur pozitivisht kërkesës së familjes Dehari, e cila kishte zgjedhur që ekspertizën ta bëjë Qendra Universitare e Mjekësisë Ligjore në Lausanne të Zvicrës. Zyrtarë për media të Prokurorisë kanë konfirmuar për KTV-në se Prokuroria është duke i përgatitur të gjitha dokumentet e nevojshme për […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 6:48 pm / in Lajme

EKSKLUZIVE/ “Ai do të martohet me mua, Zoti më shpëtoftë!”, zbardhen mesazhet e Arielës para se ish-i dashuri ta vriste

Ngjarja tre ditëve më parë ku mbeti e vdekur Ariela Murati ka tronditur opinionin publik. Ajo u qëllua me armë zjarri nga ish-i dashuri i saj Aldison Belulaj. Ekskluzivisht për JOQ.al, ka shkruar një miku i të ndjerës i cili kërkon që i mazhi i mikes së tij më të mirë të mos përdhoset në versione të pathëna të publikuara […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 6:43 pm / in Lajme

Nëse konsumoni këtë pije në mëngjes, ditën e ardhshme do të ndjeheni plot energji apo 10 vjet më i ri

Plakja nuk mund të shmanget, por gjithmonë mund të zgjedhësh plakjen e shëndetshme. Shafran i Indisë është shumë i famshëm në mjekësinë kineze si një barishte kundër plakjes dhe shërimit. Të gjithë dermatologët rekomandojnë të hahet një dietë e pasur me antioksidantë si zgjidhja më e mirë. Curcuminoids të pranishëm në shafranin e Indisë janë antioksidantë të fortë. Kjo pije […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 6:41 pm / in Lajme

Horror në Lushnjë: Të vdekurit dalin nga varri, toka nuk i kalb trupat

Varrezat e 7 fshatrave të Lushnjës që ndodhen në Mazhaj janë përmbytur nga reshjet e ditëve të fundit.Banorët janë alarmuar për këtë fenomen, që po dëmton varret e të afërmve të tyre Të varrosësh të vdekurit në Mazhaj të Lushnjës është e pamundur. Uji në territorin e varrezave po nxjerr arkivolet nga nëntoka. Ky banor tregon se brenda ditës sapo […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 6:39 pm / in Lajme

U martua me milionerin e moshuar, 24 vjeçares i “bie qielli mbi kokë” kur zbulon se është…

E takoi nëpërmjet një agjencie interneti dhe sapo kuptoi se ishte miliarder vendosi të martohej me të, por pas tre vitesh, një 24-vjeçare ka zbuluar të vërtetën tronditëse.Ajo zbuloi se 68-vjeçari më të cilin ishte martuar ishte në fakt gjyshi i saj biologjik. Sipas mediave amerikane, çifti nga Florida ka marrë vesh rastësisht se janë një familje. Doli që babai […]

Read more ›
by / on January 24, 2018 at 5:56 pm / in Lajme

Skandal Në Kosovë:Nënë e bijë ne krevat me dashnorin, ja çfarë iu beri burri nga Peja (VIDEO)

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Peja, i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të. Por një ditë ai u kthye më herët se zakonisht nga puna dhe e gjeti gruan sëbashku me vjehrrën në shtrat me një […]

Read more ›