LajmPress — Online

Other News

by / on June 20, 2017 at 1:51 am / in Show Biz

Koha kur u kurorëzua ky miss (Foto)

Bukuroshja Besa Gashi, që ishte miss Kosova, sot është e martuar me Albert Krasniqin dhe jetojnë një jetë të lumtur ku kanë krijuar dhe familje, ata e kanë një vajzë e cila e ka emrin Kjara Mirëpo të gjithë keni dëshirë që ta shihni dhe ta rikujtoni kohën kur Besa ishte miss Kosova. Këtu janë ca pamje të Besës nga […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:49 am / in Show Biz

Arta Bajrami nuk ndalet, përsëri shtatzënë (Foto)

Prej më pak se një viti më parë, këngëtarja shqiptare u bë nënë e një djali, Moris, të cilin e ka përshkruar si një fëmijë shumë të qetë dhe që i ka sjellë një lumturi të re familjes së saj me bashkëshortin. Para djalit, Arta Bajrami ka lindur edhe një vajzë e cila tashmë është 6 vjeç të cilën ajo […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:49 am / in Show Biz

Për çfarë vepre arti u zhvesh Liberta? (Foto)

Liberta Spahiu është në pushime në Itali por nuk dihet se më kënd po shoqërohet ajo Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu është duke i kaluar pushimet e saja në Itali. Enigmatike mbetet se më kënd është duke u shoqëruar bukuroshja e ekranit, ku në këtë udhëtim ajo është parë duke bërë edhe disa foto nudo. Një foto të tillë […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:48 am / in Show Biz

Xhensila me projekt të ri, e mahnitshme si kurrë më parë

Pas suksesit me ‘Lova’, Xhensila Myrtezaj nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo tashmë e ka gati projektin e radhës në të cilin duket e mahnitshme, shkruan lajmi.net Se po vjen me këngë të re këngëtarja simpatike ka treguar nëpërmjet një fotografie të publikuar në llogarinë e saj Instagram. Përkrah fotos ka marrë komente pozitive ndërsa fansat mezi presin deri […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:47 am / in Lajme

Sejdiu: Nuk kemi ndryshuar qëndrim, jo koalicion me PAN’in

Nënkryetari i Aleancës Kosova e Re, Korab Sejdiu, ka hedhur poshtë mundësitë që kjo parti t’i bashkohet koalicionit PDK-AAK-Nisma për formimin e qeverisë. Ai ka thënë se AKR’ja nuk do ta ndryshojë qëndrimin dhe do t’i mbetet besnik koalicionit LDK-Alternativa-Lëvizja për Drejtësi. Në një intervistë për ‘Epokën e Re’, Sejdiu ka theksuar se kjo parti do të veprojë në koordinim […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:45 am / in Show Biz

Enca befason me format e saja trupore

Këngëtarja Enca Haxhia, ka zbuluar trupin e saj më ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim kur ndërhynte me Photoshop. Si një ‘trashaluqe seksi ajo është shfaqur në mes të valëve të detit, kështu duke pozuar për tu dukur sa më seksi për fansat e saj. Tanimë Enca nuk e ka ngushtuar belin, e as nuk e ka theksuar […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:43 am / in Lajme

Aksident i rëndë, vetura godet këmbësoren në Prishtinë (Foto)

Një grua është goditur nga një veturë në afërsi të Stacionit të Autobusëve në Prishtinë, në natën e së hënës. Mësohet se e aksidentuara është në gjendje të rëndë dhe se është dërguar menjëherë drejt Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Policia nuk ka qenë e qasshme për të dhënë më shumë informata. Zona ku ka ndodhur aksidenti është pa ndriçim […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:41 am / in Sport

Perez jep lajmin e vitit për Cristiano Ronaldon (Foto)

“Ai është lojtar i Real Madridit dhe do të vazhdojë të jetë i tillë”, ka thënë Florentino Perez. Florentino Perez, numri një i Real Madridit, më në fund ka thyer heshtjen. Ai ka folur për polemikat e fundit të krijuara mes klubit dhe Cristiano Ronaldos, ky i fundit madje ka kërcënuar se mund të largohet. Perez e bëri të qartë […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:41 am / in Show Biz

Dua Lipa performon hitet nga albumi i ri LIVE për ‘New York Times’

Superylli shqiptar, Dua Lipa, po bëhet gati për lansimin e albumit të ri. Albumi i ri i Duas do të publikohet shumë shpejt dhe ajo duket se ka finalizuar disa këngë. Në një paraqitje speciale LIVE për gazetën New York Times në Facebook, Dua performoi në mënyrë akustike hitet e reja të saj, shkruan Telegrafi. Bukuroshja shqiptare ka treguar edhe […]

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 1:40 am / in Lajme

Studenti amerikan vdes disa ditë pasi Koreja e Veriut e liroi nga burgu

Studenti amerikan që u lirua nga Koreja e Veriut në gjendje kome ka ndërruar jetë. Otto Warmbier, studenti amerikan që është mbajtur në burg në Koreja e Veriut, ka vdekur, ka lajmëruar familja e tij. Warmbier ishte transferuar në SHBA pas mbajtjes në burgjet e Koresë Veriore prej një viti. Ai ishte dënuar me 15 vjet punë të rëndë ngaqë […]

Read more ›